درباره ما

شناخت خط مشی مجموعه آرتمان درمان

جزئیات تعیین‌کننده‌اند!

تاریخچه مجموعه

گروه آرتمان درمان با حضور متخصصان دندانپزشکی از سال ۱۳۸۱ به ارائه خدمات درمانی با رویکرد پیشگیرانه (بی‌نیاز شدن از درمان) و محافظه‌کارانه (تعهد به بافت طبیعی دندان) پرداخته است.

تمایز در کیفیت

خط مشیء ما

جزئیات تعیین‌کننده‌اند! چیزی که کیفیت و نتیجۀ فرایندهای درمانی ظاهراً یکسان را از همدیگر متمایز می‌کند، دقت به جزئیات و تفاوت در رویکردها و تعهد کاری است.

خط مشیء مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان در وهله اول، بر پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان با رویکردی سلامت‌محور استوار است. در مرحلۀ بعد، درمان را با شیوه‌ای کاملاً محافظه‌ کارانه ارائه می‌کنیم.

در تمامی خدمات درمانی، تمرکز و کوشش ما بر این است که با بهره‌گیری از روش‌‌های علمی و کارآمد، حافظِ حیاتِ بافتِ باقیماندۀ دندان باشیم.در درمان‌های زیبایی نیز تمرکز ما بر نگرش طبیعت‌گرا است و فرایند درمانی با هدف رسیدن به زیبایی طبیعی یا استتیک طراحی و اجرا می‌شود.

آنچه ما به شما پیشنهاد می دهیم

برنامه کامل درمانی

تخصص‌ها و خدمات

گروه درمانی این مجموعه را متخصصان ترمیمی، زیبایی، پروتز، اندودنتیست و پریودنتیست تشکیل می‌دهند

  • درمان‌های ترمیمی زیبایی توسط متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
  • درمان ریشه یا روت کانال‌تراپی توسط اندودنتیست (متخصص درمان ریشه)
  • درمان‌های لثه و استخوان توسط پریودنتیست (متخصص جراحی لثه)
  • درمان‌های پروتز توسط پروتزیست (متخصص پروتزهای دندانی)
فرایند درمان

در آرتمان درمان یک برنامۀ درمانی کامل، ویژۀ هر فرد طراحی می‌شود. دقت و ظرافتِ درمانی در اولویت قرار دارد، بنابراین «درمان» را فدای «زمان» نمی‌کنیم، چون بهبودی و سلامت کامل بافت‌های دهان و دندان، مهمترین رسالت متخصصان ما در فرایند درمان است.
پس از مشاوره و معاینه توسط متخصصان مجموعه در شاخه‌های مختلف، برنامۀ درمانی برای مراجعه‌کنندگان بر اساس نوع و شدت مشکل تنظیم و آغاز می‌شود.